Apie Cafe Scientifique

Cafe Scientifique – tai vieta, kur prie kavos puodelio arba vyno taurės kiekvienas turi galimybę tyrinėti ar tiesiog pajusti naujausias mokslo ir technologijų idėjas. Susitikimai vyksta kavinėse, baruose, restoranuose ir net teatruose, bet visada tradicinio mokslo kontekste. Cafe Scientifique yra neformalaus stiliaus forumas mokslo klausimams.

Cafe Scientifique misija: intensyvaus mokslo ir visuomenės dialogo skatinimas, įtraukiant visuomenės narius į jį per lengva ir kabinančia forma pateiktą mokslinę mintį.

Kas dar be manęs ateis į Cafe Scientifique? Cafe Scientifique dalyvauti gali bet kas, tam visai nereikia universitetinio diplomo ar daktaro laispnio. Priešingai, Cafe Scientifique tikslinė auditorija – žmonės, kurie tiesiog domisi mokslinėmis idėjomis, tačiau niekada jų giliau netyrinėjo ar neturėjo galimybės to padaryti.

Kaip vyksta Cafe Scientifique? Cafe prasideda trumpa lektoriaus kokia nors mokslo tema kalba. Po šios įžangos, jei auditorija jaučia poreikį, būna trumpa pertraukėlė pamąstyti lektoriaus vystoma kryptimi, prisipildyti puodelius ar taures vyno ir pradėti diskusiją. Diskusijos metu klausti gali kiekvienas ir ypač laukiami klausimai, pradedami „Čia turbūt bus kvailas klausimas, bet…“. Tokie klausimai yra ne tik kad ne kvaili, bet net ir padeda užtikrinti Cafe Scientifique rezultatus.

Ar reikės pirkti bilietą? Tikrai ne. Geriau išleiskite kelis litus kavai ar vynui Cafe Scientifique metu ir atsipalaiduokite! Tačiau ką tikrai reikia padaryti – užsiregistruoti (nuorodą į registracijos formą rasite kiekviename Cafe Scientifique skelbime). Jei visgi gautumėte pranešimą, kad, deja, laisvų vietų į Cafe nebėra, galite vistiek bandyti ateiti ir, galbūt, mes rasime vietą ir Jums.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos